محل تبلیغات شما
مثل پهلوونهاارهههههههه
9:08 AM
mohadese, 9:08 AM
قبلش چند ساعتی تو خلوت گریه کرده بودن و چشمهاشون به سرخ و متورم بوددقیقا همینجوریه که گفته چشمهای متورم
mohadese, 9:11 AMو معلومه که گریه کردن زیااااادنمیدونمرلیلشو نمیدونم ایروهاشونم یه کم سفید شده و بلند شده انگار مژه ها و ابروها به هم رسیدن یه لبخند محوی هم تو چشمهاشون هست یه شال طرح چزیک رو دوششون هست موهاشون تقزیبا بلنده بلندتراز همیشه هاریششون هم چهار شونه و با هیبت انگشتر دو دستشون ندیدم 
توی قبلی موها و محاسن خضاب شدن و به یک نقطه ی دور نگاه میکنن اما این دقیقا به .
9:17 AMمثلا میخاد بگه من هم چنان خوشگلم پیرم بشم خوشگلم مثل مهدی پیری خرفت نمیشم
mohadese, 9:17 AMنوشتن برام خوابت رویای صادقه بود دیگه بعداز این این موها خضاب نخواهد دید.مگر به خون.
9:17 AMچه تلخخخخخخخخخخخخخخ
mohadese, 9:17 AMحرف درنیارین پشت سر بیچاره
9: AMاخه نامرد این حرف چیه میزنی ادمیم هادلمونو خون میکنی
mohadese, 9: AMاره منم گریه کردم باهاش یه جاهم گفته بعداز علی دیگه حال و حوصله ی این چیزا ندارم
9: AMتو هم که مااااااااااشاااااااااااالله برای همه چی گریه میکنی
mohadese, 9:19 AMمن کلا دیدم اونقدر نصف شبی هق هق گریه کردم که خدا میدونه
mohadese, 9:19 AMخب هم دلتنگ بودم.هم دیدم محاسن سفید و پیر شدنشون روهم سفارشی بودو نگاهشون.چاق کچل زشت خوشگله هاااااا.کلا خوشگله هااااااا.سفیدکرده خوشگلترم شده هااااااا.

mohadese, 9:41 AM
میدونم دوست داشتنین خب هنوز هم همون قدر خوشگل و دوست داشتنی

جملات محدثه درباره حاج محمد!.

دیگر دلم برای این مردم نمی سوزد !

لعنت بر تردیدهای زندگی کش...

یادم که می افته از خودم بدم میاد...

هم ,یه ,ی ,خضاب ,موها ,هست ,9 17 ,گریه کردم ,میکنیmohadese 9 ,9 19 ,چیزا ندارم9

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مهندس کمک و رهایی هنوز دیر نیست پسر پرتقالی sconconsphoti یاریگران زندگی اداره آموزش و پرورش شهرستان خاش خریدلوازم اقساطی سوپر استار لینکدونی ایرانی آموزش فیزیک در کلیه مقاطع تدریس خصوصی المپیاد ریاضی- معلم خصوصی المپیاد ریاضی- 09102878521