محل تبلیغات شما
مثل پهلوونهاارهههههههه
9:08 AM
mohadese, 9:08 AM
قبلش چند ساعتی تو خلوت گریه کرده بودن و چشمهاشون به سرخ و متورم بوددقیقا همینجوریه که گفته چشمهای متورم
mohadese, 9:11 AMو معلومه که گریه کردن زیااااادنمیدونمرلیلشو نمیدونم ایروهاشونم یه کم سفید شده و بلند شده انگار مژه ها و ابروها به هم رسیدن یه لبخند محوی هم تو چشمهاشون هست یه شال طرح چزیک رو دوششون هست موهاشون تقزیبا بلنده بلندتراز همیشه هاریششون هم چهار شونه و با هیبت انگشتر دو دستشون ندیدم 
توی قبلی موها و محاسن خضاب شدن و به یک نقطه ی دور نگاه میکنن اما این دقیقا به .
9:17 AMمثلا میخاد بگه من هم چنان خوشگلم پیرم بشم خوشگلم مثل مهدی پیری خرفت نمیشم
mohadese, 9:17 AMنوشتن برام خوابت رویای صادقه بود دیگه بعداز این این موها خضاب نخواهد دید.مگر به خون.
9:17 AMچه تلخخخخخخخخخخخخخخ
mohadese, 9:17 AMحرف درنیارین پشت سر بیچاره
9: AMاخه نامرد این حرف چیه میزنی ادمیم هادلمونو خون میکنی
mohadese, 9: AMاره منم گریه کردم باهاش یه جاهم گفته بعداز علی دیگه حال و حوصله ی این چیزا ندارم
9: AMتو هم که مااااااااااشاااااااااااالله برای همه چی گریه میکنی
mohadese, 9:19 AMمن کلا دیدم اونقدر نصف شبی هق هق گریه کردم که خدا میدونه
mohadese, 9:19 AMخب هم دلتنگ بودم.هم دیدم محاسن سفید و پیر شدنشون روهم سفارشی بودو نگاهشون.چاق کچل زشت خوشگله هاااااا.کلا خوشگله هااااااا.سفیدکرده خوشگلترم شده هااااااا.

mohadese, 9:41 AM
میدونم دوست داشتنین خب هنوز هم همون قدر خوشگل و دوست داشتنی

جملات محدثه درباره حاج محمد!.

دیگر دلم برای این مردم نمی سوزد !

لعنت بر تردیدهای زندگی کش...

یادم که می افته از خودم بدم میاد...

هم ,یه ,ی ,خضاب ,موها ,هست ,9 17 ,گریه کردم ,میکنیmohadese 9 ,9 19 ,چیزا ندارم9

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ثبت شرکت مسئولیت محدود - ثبت ارزان شرکت Cheap NHL Jerseys Ottawa Senators at Lower Price. فروشگاه آنلاین James's collection این وبلاگ برای عاشق ترین بابایی ودخملی دنیاست. ecofalta Automotive Carpet Cleaning tips Phòng khám Đa khoa Pacific Kenneth's page geakadernmaz